GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Aydilge'den Kitaplı Konser

Aydilge'den Kitaplı Konser
Müzik ve edebiyatın kesiştiği ender sanatçılardan biri olan Aydilge, geçtiğimiz hafta, "Aşk Notası" adlı romanının yayınlanmasının ardından, 10 Aralık Cumartesi gecesi, Old City Live'da bir konser verecek. Konserlerinde kendi bestelerinin yanında sürpriz cover'lara da yer veren Aydilge, bu sefer bir sürpriz daha yaparak kitaptaki karakterlere özel bestelediği şarkıları da seslendirecek.
Aşk Notası, içsel çatışmalarını kendi bedenine şiddet uygulayarak dindirmeye çalışan Sade ile bağımlılıklarla flört eden genç piyanist Ozan'ın aşkının hikayesini anlatıyor.

Ezber bozan vokal tekniği, sözleri ve besteleriyle müzik dünyasında özel bir renk olmayı sürdüren Aydilge, edebiyat dünyasında da en çok taktir edilen genç yazarlar arasında anılıyor. 10 Aralık Cumartesi gecesi, Old City Live'da gerçekleşecek olan bu çok özel konserde, müzik ve edebiyat, Aydilge ile tek beden haline geliyor.

aydilgeden, kitapli, konser DİNLE

Etiketler: aydilgeden, kitapli, konser, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, video

Editör 10.12.2011 15:37:53 1068