GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Barkın : Gönlüm Yollarda

Barkın Gönlüm Yollarda
Barkın Tarım 2006 yılında sesssiz sedasız yayınladığı "Hayata dair" isimli albümünden sonra yeni albümü "Gönlüm Yollarda" ile müzik yolculuğuna devam ediyor. Bu hafta çıkacak albümünde 9 şarkı bulunuyor. Sözlerini ve bestesini yaptığı 6 şarkının yanında, Alper Çam'ın 2 şarkısı, Nino Varon'un 1 şarkısı bulunuyor.
Albümün prodüktörlüğünü ve yönetmenliğini kendisi yapan sanatçı, aranjör Alper Çam'la çalıştı.Albümü, dinleyenleri ile buluşturmadan müzik eleştirmenleri ve sanatçıların fikirlerini alan Barkın'a övgüler yağıyor. Dünyanın en önemli solistlerinden kabul edilen ünlü sanatçı Alpay, Barkın dan övgü ile bahsediyor ve yorumculuğunu çok iyi yerlere taşımasını beklidiğini belirtiyor.

İyi bir konservatuar eğitimi alan sanatçı , daha öncede Otizm ve müzikoterapi alanında yaptığı çalışmalarla dünyada bir çok ülkede Otizm dünyasına bulunduğu katkıları ile tanınmakta.

Barkın bundan öncede, Lösemili Çocuklar Vakfı, Otizm Vakfı, Sabancı Spastik Engelliler Vakfı, Gönül Köprüsü, Eğitime Destek konserleri gibi 100'den fazla yardım konserine katılmış duyarlı bir sanatçı. Onun en büyük özelliği ise otizmli çocuklarla olan iletişimi. Bir çok otizmli çocuğa gönüllü olarak enstruman dersleri veren Barkın, bu özel çocukların dünyaya tutunmalarının en önemli yollarından birisinin müzik olduğunu söylüyor.

barkin, gonlum, yollarda DİNLE

Etiketler: barkin, gonlum, yollarda, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, video

Editör 10.12.2011 15:34:02 786