GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Cüneyt Çakım Yine Sonbahar'a yasak koydu !

Cüneyt Çakım Yine Sonbahar'a yasak koydu !
Cüneyt Çakım, "Yine Sohbahar" bestesinde düet yapan Pınar Aylin ile Janine D.'ye "okuma yasağı" koyduracak. Cüneyt Çakım'ın "Yine Sonbahar" şarkısıyla Ortadoğu'da ünlenen Lübnanlı Janine D.; aynı şarkı ile Türkiye üzerinden Avrupa'ya açılmaya karar verdi. Bunun üzerine Çakım, kendisinden izin almadığı ve telif ödemediği gerekçesiyle; hem Janine D., hem de düet yaptığı Pınar Aylin'e şarkıyı okuma yasağı koydurmak için harekete geçti.

"Yine Sonbahar" adlı şarkıda Pınar Aylin ile düet yapan Janine D., geçen hafta İstanbul'a gelerek, bu çalışmanın tanıtımını gerçekleştirdi. Bu gelişme üzerine harekete geçen Cüneyt Çakım, Lübnanlı şarkıcının kendisine telif ödemediğini belirterek şunları söyledi:

"Arap ülkeleriyle bizim aramızda telif anlaşması yok. Bu yüzden Janine D. şarkımı orada istediği gibi kullandı. Ancak Türkiye ve Avrupa'da benim şarkımı, benden izinsiz kullanamaz. Bunu söyledim ama Pınar Aylin de, Janine D. de beni ciddiye almadı. Avukatım devreye girdi ve hiçbir şarkımı okumamaları için Pınar Aylin ve Janine D'ye tedbir koydurma girişiminde bulundum."

cuneyt, cakim, yine, sonbahara, yasak, koydu DİNLE

Etiketler: cuneyt, cakim, yine, sonbahara, yasak, koydu, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, video

Editör 31.3.2008 05:55:52 941