GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Müziğin Devleri Bu Albümde : Hüseyin Karadayı Collection

Müziğin Devleri Bu Albümde Hüseyin Karadayı Collection
Türkiye'de kendi albümlerinin prodüktörlüğünü yapan, kliplerini çeken ve konserlerini veren ilk DJ'i Hüseyin Karadayı, bugüne kadar çıkardığı 6 albümünde yer alan toplam 83 şarkıyı Hüseyin Karadayı Collection ile müzikseverlerin beğenisine sundu.
Unutulmaz şarkılar, Karadayı yorumuyla yeniden dillerde!

Hüseyin Karadayı Collection albümünde Ajda Pekkan, Aslı Güngör, Ayhan Gunyil , Betül Demir, Burak Kut, Burhan Öcal, Buziki Orhan, Ege Çubukcu, Ferhat Göçer, Funky C, Işın Karaca, Melis Sökmen, Mustafa Sandal, Onur Baştürk, Özcan Deniz, Sezen Aksu, Tarkan, Zeynep Önkaya gibi sanatçıların stüdyoda yeniden yorumladıkları , Hüseyin Karadayı nın yeni düzenlemeleriyle tekrar gündeme yükseliyor.

Yaptığı işle DJ & Prodüktör ve elektronik müzik alanında Türkiye'de yeni bir dönem açan Hüseyin Karadayı, birçok genç ve deneyimli isme de öncülük etti. Bugüne kadar popüler müzik sektöründe çok sevilen sanatçılarla ortak pek çok çalışmaya imza atan Karadayı, Hüseyin Karadayı Collection albümü ile de sektörde eşi bulunmayan bir birikimi müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

Yeni düzenlemeler, yaza damgasını vuracak!

Yapım koordinatörlüğünü Özgür Aras'ın üstlendiği Hüseyin Karadayı Collection albümünün kapak grafiği, Ebru Eryener tarafından tasarlandı. Albüm fotoğrafları ise ünlü fotoğrafçı Koray Erkayanın objektifinden müzikseverlere ulaşıyor. Doğan Müzik Company tarafından 19.90 TL satışa sunulan Hüseyin Karadayı Collection, müzikseverlere yazın müjdesini de veriyor. Karadayının yeni düzenlemelerle müzik sektörünü yepyeni bir sounda taşıdığı bu 83 parçalık dev albümdeki birçok şarkı, şimdiden plaj ve gece kulüplerinin gözdesi olacak.

muzigin, devleri, bu, albumde, huseyin, karadayi, collection DİNLE

Etiketler: muzigin, devleri, bu, albumde, huseyin, karadayi, collection, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, video

Editör 25.3.2011 06:57:58 1104