GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

YENİ HABERLER

Orçun Kabil : Harita

Orçun Kabil Harita
Uzun yıllardır İstanbul'un çeşitli mekanların da sahne alan Orçun Kabil'in ilk albümü HARİTA, Camses Müzik etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı. Geleneksel türk pop müziğinin kalıpları içinde hazırlanan albümde birbirinden güzel ve iddialı, Tuncay Gökşin'in yaptığı 2'si remiks olmak üzere yer alan 7 şarkı, yoğun ve titiz bir çalışmanın ürünü.

Oldukça geniş ve önemli müzisyenlerin çalıştığı albümde, canlı çalınan enstürmanlar, dijital ortamda günümüz teknolojisi ile şarkıların en doğal ve saf hali korunarak kaydedildi.


Besteci ve yorumcu kimliğiyle ön plana çıkan Orçun Kabil'in, kendisine ait 2 şarkı haricinde Eda Tuna Arslan, Murat Kaçmaz, ve Enis Kabil'in yer aldığı albümünün mix ve masteringi Murat Yelken, fotoğrafları ise Zümrüt stüdyolarında Hüseyin Yalvaç tarafından çekildi.


İlk klip söz ve bestesi Orçun Kabil'e ait "Harita" şarkısına Serdar Seki yönetmenliğinde klip çekildi.


BİR AY YURTDIŞI İLE BEDAVA KONUŞMA FIRSATI


Orçun Kabil'in albümünü alanlara bir de sürprizi var. Merkezi Londra'da bulunan Proyturk Telekom tarafından üretilen telefon kartları albümü alanlara ücretsiz olarak hediye ediliyor.


Kartın üzerinde yer alan yeri kazıdıktan sonra çıkan numara ile 1 ay boyunca dünyanın her ülkesini bedava olarak aramak mümkün.

Editör 1.10.2009 1053