GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Yıldız Kaplan: Eline Yüzüne Dizine de Dursun

Yıldız Kaplan Eline Yüzüne Dizine de Dursun
Oyunculuğunun yanında müzik sektöründe de ardı ardına çıkardığı hit şarkılarla kendini ispatlayan Yıldız Kaplan, bir Ajda Pekkan klasiği "Eline Yüzüne Dizine de Dursun" ile 2013 yazına damgasını vuracak. "Sayende", "Işıl Işıl", "Alınmadım Sana", "Kağıt Kesiği", "Haberin Yok" şarkılarıyla büyük bir çıkış yakalayan Yıldız Kaplan; bu yaza da yeni şarkısıyla bomba gibi giriyor.
Prodüktörlüğünü Özgür Aras'ın yaptığı Volga Tamöz'ün yeni düzenlemesiyle sözü Şehrazat'a müziği Garo Mafyan'a ait bir Ajda Pekkan klasiği "Eline Yüzüne Dizine de Dursun" şarkısıyla önümüzdeki hafta müzikseverlerle buluşacak Yıldız Kaplan, şarkısıyla yazın en çok dinlenen şarkılarından birine imza atacak.

İnternet ve korsan yüzünden albüm çıkarmak yerine tek şarkılık single çalışması yapmayı tercih ettiğini belirten Yıldız Kaplan "Şu an altı şarkım hazır. Bundan böyle şarkılarımı iki ayda bir tek tek ve sadece dijital ortamlarda satışa çıkaracağım. Eline Yüzüne Dizine de Dursun'dan hemen sonra sözü ve müziği son dönemlerin en başarılı isimlerinden Eflatuna, düzenlemesinde Ozan Doğulu imzası olan Hoş Geldin ile müzikseverlerle olacağım." dedi.

Yıldız Kaplan "Eline Yüzüne Dizine de Dursun"un klibi için Müjdat Kupsi'nin kamerasının karşısına geçti.

yildiz, kaplan, eline, yuzune, dizine, de, dursun DİNLE

Etiketler: yildiz, kaplan, eline, yuzune, dizine, de, dursun, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, video

Editör 27.9.2013 03:42:40 976