GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

YASAL UYARI !

 • YASAL UYARILAR

  Aşağıda ifade edilen kullanım koşullarına uygun olarak web sitesinin hizmetleri sunulmaktadır; kullanıcıların bu web sitesini kullanmak ve sunulan hizmetlerden yararlanabilmeleri için aşağıda ifade edilen koşulları dikkatle okumaları ve onaylayarak kabul etmeleri gerekir.
 • A- YASAL BİLGİ

  Web sitesi, enstrumental müziği sevenler tarafından kurulmuş, amacı amatör müzisyen ve müzik severlere yardımcı olmak olan bir paylaşım sitesidir.Yayınlanmış olan eserler her sanatçının veya hak sahibinin kendi isimleriyle tescil edilmiş eserlerinin enstrumental, midi, karaoke, şarkı sözleri içerikleridir. Bu içerikler tanıtım amaçlı sunulmaktadır.
 • B- YASAL BİLGİ

  Web sitesi, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir.
 • C- YASAL BİLGİ

  Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirler. İhlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.
 • D- YASAL BİLGİ

  Mp3, albüm ve benzeri dosyalara bağlantı link paylaşımı yada satışı kesinlikle yapılmamaktadır. Listelerde yer alan şarkılar enstrumental (karaoke) formatındadır. Eserlerin tüm hakları münhasıran eser sahipleri ve bağlı bulundukları kurumlara aittir.
 • HİZMETİN TANIMI

  Web sitesinden, işletmenin ürün ve / veya hizmetleri hakkında bilgi almak isteyen ziyaretçiler iletişim formunu doldurarak kendileriyle iletişime geçilmesini sağlayabilirler. Ayrıca ziyaretçiler, web sitesinde bulunan hizmetler ve / veya ürünler ile ilgili görüşlerini / incelemelerini bu yöntemle web sitesinin yöneticileriyle paylaşabilirler. Web sitesi, ziyaretçilerin gönderdiği mesajların içeriğini bu kullanım koşulları ihlallerinin tespiti haricinde başka bir amaçla kaydetmemektedir. Web sitesi, yazarın onayı olmadan, yürürlükte olan yasalar gereği veya yetkili makamların talebi haricinde, mesajın içeriğini üçüncü kişilerle paylaşmamaktadır. Bu kullanım koşullarının kabul edilmesi halinde, kullanıcının paylaşmış olduğu bilgilerinin kendisine özel avantajların sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim faaliyetlerinin bildirimi maksatlarıyla, işletmenin tüm iştirakleri ve iş ortakları ile paylaşımına izin vermiş olduğunu kabul etmektedir.
 • DIŞ BAĞLANTILAR

  Web sitesi, üçüncü şahıslar tarafından yönetilen diğer web sitelerine bağlantılar ("linkler") içerebilir. Web sitesi, bahsedilen bağlantılardaki içerik veya bilgiler üzerinde bir kontrole sahip olmadığından, söz konusu web sayfalarının içeriğinin sorumluluğunu taşımadığı gibi kullanımından kaynaklanan zararlardan sorumlu değildir. Ayrıca, bu bağlantıların herhangi biri tarafından sağlanan bilgiler de dahil olmak üzere, üçüncü kişilerce sunulan bilgilerin kalitesinden, doğruluğundan ve tamlığından da sorumlu değildir.
 • KULLANICININ / ZİYARETÇİNİN SORUMLULUĞU

  Kullanıcılar, web sitesinde yayınladıkları yorumların kendi sorumlulukları altında olduğunu kabul eder. Web sitesinde yer alan her türlü kullanıcı yorumunun doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette web sitesi tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Kullanıcılar, yayınladıkları içerikten ve yayınladıkları içeriğin yaratacağı fikri mülkiyet hakları ihlallerinden sorumludur.

  Kullanıcının, web sitesinde yayınlayacağı yorumların üçüncü kişilerin haklarını ihlal etmesi veya üçüncü kişilere zarar vermesi durumunda bu durum kullanım şartlarının ihlali anlamına gelmekte olup; web sitesi bu nedenle yapılan yorumları haber vermeksizin doğrudan veya dolaylı olarak silme hakkını saklı tutar. Kullanıcılar web sitesinin sunduğu hizmetleri aşağıda belirtilen koşullarla kullanabilirler:
 • A-) KULLANICININ / ZİYARETÇİNİN SORUMLULUĞU

  Hakaret içeren, iftira niteliği taşıyan, pornografik, istismar edici, nefret ifadeleri içeren, mahremiyeti ihlal eden, müstehcen, şiddet ve küfür içeren, yasal olmayan, ırkçı, kırıcı, çocuk veya hayvanların istismarı niteliğine sahip, küçük yaştakiler için zararlı olabilecek veya üçüncü tarafların fikri mülkiyet haklarını veya ticari sırrını ya da üçüncü taraf hakları ihlal eden veya hukuki ya da cezai sorumluluk doğuran kullanıcı yorumları yayınlanmaz.
 • B-) KULLANICININ / ZİYARETÇİNİN SORUMLULUĞU

  Tamamlanmamış, hatalı veya yanlış yönlendirici yorum gönderilemez, başka bir şahıs veya kurum taklit edilemez veya bir kişi veya kurumla olan ilişki yanlış tanıtılamazlar. Web sitesi üzerinden sunulan herhangi bir servis aracılığıyla siteye gönderilen ileti veya yorumların kaynağını saklamak amacıyla taklit başlıklar veya tanımlayıcılar kullanılamaz.
 • C-) KULLANICININ / ZİYARETÇİNİN SORUMLULUĞU

  Kullanıcılar, yasalar veya karşılıklı anlaşmalar yoluyla yayınlama yetkisine sahip olmadıkları belirli içerikleri yayınlayamaz, e-posta ile gönderemez, iletemez ve bunları kuramazlar. Herhangi bir üçüncü kişinin fikri mülkiyet haklarını ihlal eden herhangi bir formattaki (metin, görüntü, ses, video, animasyon) yazılım veya içerikler yayınlanamaz veya iletilemez.
 • D-) KULLANICININ / ZİYARETÇİNİN SORUMLULUĞU

  Web sitesine veya web sitesini kullanarak diğer kullanıcılara veya ziyaretçilere istenmeyen eposta veya başka yetkisiz reklam ya da talepler gönderilemez, yayınlanamaz veya iletilemez, bu gibi istenmeyen içerikler web sitesine yüklenemezler. Web sitesi başkalarını rahatsız ve taciz edici, üçüncü şahısların gizlilik haklarını ihlal edici şekilde kullanılamazlar.
 • E-) KULLANICININ / ZİYARETÇİNİN SORUMLULUĞU

  Web sitesinde kişisel postalarını, telefon numaralarını ve diğer kişisel verilerini ifşa edemezler. Kullanım şartlarının ihlali neticesinde engellemeye (BAN) maruz kalabilirler ve durumunda herhangi bir şikâyette bulunamazlar. Tehdit ve rahatsız edici içerikler barındıran paylaşımlarda bulunamazlar. Ulusal veya manevi değerlere ve sembollere aykırı propaganda içeriği barındıran içerikleri yayınlayamazlar. Cinsel ilişki teklifi veya bu amaca yönelik para karşılığı bu amaca yönelik (fuhuş vb.) içerikleri paylaşamazlar. Küfür, hakaret vb. rencide edici içerik barındıran ve diğer kullanıcıları rahatsız eden paylaşımlarda bulunamazlar. Reklam veya özendirme içeren paylaşımlarda (diğer web siteleri, ürünler, hizmetler, şirketler) bulunamazlar. Kullanıcıları diğer farklı web sayfalarına (sitelerine) davet edemezler.
 • FİKRİ MÜLKİYET VE TELİF HAKLARI İLE İLGİLİ KOŞULLAR

  Web sitesi kullanıcılarının yürürlükte olan yasalar sayesinde fikri mülkiyet ve telif hakları açısından korunan üçüncü şahıslara ait içerikleri, fikri mülkiyet ve telif hakları sahibinin yazılı izni olmadan yasaları ihlal edecek şekilde kopyalamaları, yayınlamaları, dağıtmaları yasaktır. Fikri mülkiyet ve telif hakkı sahiplerinden veya temsilcilerinden bu haklarının ihlal edildiği konusunda web sitesi yönetimine bilgilendirme yapılması durumunda, telif hakkı ihlaline konu olan içeriği paylaşan kullanıcının siteye ulaşımı engellenebilir. Web sitesi dâhilindeki içerik ve unsurlarla ilgili olarak fikri mülkiyet ve telif hakkı ihlali bulunduğunun düşünülmesi durumunda aşağıda belirtilen unsurları içeren yazılı bir bildirinin en kısa sürede site yönetimine iletilmesi gerekmektedir:

  Fikri mülkiyet ve telif hakkı sahibinin elektronik imzası veya yazılı yetki belgesi, fikri mülkiyet ve telif haklarıyla korunan içeriğe ve ihlale konu olan durumla ilgili olarak kısa bir bilgilendirme, fikri mülkiyet ve telif haklarının ihlal edildiği düşünülen içeriğin bulunduğu web sitesi bölümü, iletişim bilgileri, fikri mülkiyet ve telif haklarının ihlali gerçekleştiğini ve bunun yasalara ayrı olduğunu ifade eden uygun bir ifadeyle yazılmış bildiri.